NUK DUHET TA HUMBISNI/ Noizy e “plasi” bombën e radhës: Do të jetë i çmendur… – AlpeGossip
NUK DUHET TA HUMBISNI/ Noizy e “plasi” bombën e radhës: Do të jetë i çmendur…

NUK DUHET TA HUMBISNI/ Noizy e “plasi” bombën e radhës: Do të jetë i çmendur…

Noizy është padyshim një ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë dhe më të kërkuarit në mbrëmjet muzikore. Reperi është aktiv prej vitesh me prurjet e reja muzikore, të cilat menjeherë bëhen ‘hite’.

Reperi s’ka ndërmend të bëjë fare pushime dhe siç na ka treguar, po përgatit një album të ri muzikor. Ai ka njoftuar se së shpejti do të vijë albumi i tij më i ri, dhe ka treguar se kësaj rradhe do të jetë diçka madhështore

“Albumi i ri do të jetë i çmendur”, ka shkruar ai në postimin e tij në InstaStory.

Madje, sot sapo lançoi një këngë të re të titulluar “Lost Angels”, të cilën bëni mirë të mos e humbisni!

Para pak kohësh, Noizy publikoi këngën e tij më të re të titulluar ‘1 herë e mirë’. Ajo u perceptua se do të ishte një ‘diss’, mirëpo reperi sqaroi se nuk i drejtohet artistëve specifikë, por është më shumë një këngë që liston fakte.

““1 herë e mirë”. Titulli i këngës së radhës. Për të gjithë diss-at që më keni kushtuar. S’ja keni idenë sa ka me ju dhimt realiteti. Boni gati arkivolat vetë. ‘Na jena OTR’ s’ka qenë gjo domethënë. Konga shumë e gjatë se vetë i keni fajet m’keni bo 3000 dissa”, shkroi Noizy para pak kohësh, referuar kësaj kënge.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë: