TAPETI I KUQ DHE VESHJET NGA SHTËPIA/ Ç’veshën yjet në Golden Globes – AlpeGossip
TAPETI I KUQ DHE VESHJET NGA SHTËPIA/ Ç’veshën yjet në Golden Globes

TAPETI I KUQ DHE VESHJET NGA SHTËPIA/ Ç’veshën yjet në Golden Globes

Tapeti i Kuq i ceremonisë së 78 të ndarjes së çmimeve të Golden Globes na rikujtoi për pak momente se si ishte jeta para pandemisë, ndërkohë që videot e aktorëve nga shtëpitë, zyrat apo hotelet nëpër botë, sollën detaje të jetës së tanishme. Ceremonia, e moderuar nga aktoret Tina Fey dhe Amy Poehler, shpalli fituesit në Rainbow Room në New York dhe Beverly Hilton në Beverly Hills.

Ja si u paraqitën yjet:

Salma Hayek Pinault

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Catherine Zeta-Jones

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Rosie Perez

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Jackson dhe and Satchel Lee

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Margot Robbie

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Jason Sudeikis

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Zuri Hall

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Laverne Cox

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Elle Fanning

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Audrey Grace Marshall

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Jane Levy

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Andra Day

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Nicole Kidman

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Amanda Seyfried

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Leslie Odom Jr.

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Amanda Seyfried

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Julia Garner

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Laura Dern

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Cynthia Erivo

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Shira Haas

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Isla Fisher

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Regina King

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Kaley Cuoco

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Angela Bassett

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Kate Hudson

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

H.E.R.

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Laverne Cox

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Kyra Sedgwick

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Sofia Carson

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Kaley Cuoco

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Tiffany Haddish

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në

Sarah Hyland

Tapeti i Kuq dhe fotot nga shtëpia: Ç’veshën yjet në