Iva Aliko postoi FOTON nudo, Olti Curri e ”thumbon” në publik: Si ka mundësi, ne ishim mësuar me… – AlpeGossip
Iva Aliko postoi FOTON nudo, Olti Curri e ”thumbon” në publik: Si ka mundësi, ne ishim mësuar me…

Iva Aliko postoi FOTON nudo, Olti Curri e ”thumbon” në publik: Si ka mundësi, ne ishim mësuar me…

U bë e famshme në publik për foton e nxehta që realizon duke nxjerrë në pah format e saj të harkuara dhe sikur të mos mjaftonte kjo, Iva Aliko mori gjithë vëmendjen e medieve rozë pasi u përfol për një lidhje me një deputet kosovar që ngeli anonim.

Ndonëse të gjithë pothuajse jemi mësuar me fotot e nxehta të Ivës, ka qenë blogeri Olti Curri i cili e ka thumbuar në publik me një foto të postuar në Instastory.

“Si ka mundësi? Ishim mësuar me fotot të Ivës nga mesha e së dielës, ose nga pelegrinazhi në Medjugorje!!”, shkruan Olti në foton e postuar.