SI NJË KUKULL/ FOTO: Luana Vjollca shkëlqen në shkrepjet e fundit. Paralajmëron një… – AlpeGossip
SI NJË KUKULL/ FOTO: Luana Vjollca shkëlqen në shkrepjet e fundit. Paralajmëron një…

SI NJË KUKULL/ FOTO: Luana Vjollca shkëlqen në shkrepjet e fundit. Paralajmëron një…

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë mjaft aktive këtë verë sa i përket koncerteve dhe rrjeteve sociale. Këtë herë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet më në formë se kurrë dhe gjithashtu me ngjyra mjaft të ëmbla. Siç ka thënë edhe më parë Luana po përgatitet për një projekt të ri të cilin do e sjellë së shpejti.