E PAREZISTUESHME/ Oriola Marashi sjell versionin e ri të “kësulëkuqes” (FOTO) – AlpeGossip
E PAREZISTUESHME/ Oriola Marashi sjell versionin e ri të “kësulëkuqes” (FOTO)

E PAREZISTUESHME/ Oriola Marashi sjell versionin e ri të “kësulëkuqes” (FOTO)

U është rikthyer postimeve provokuese si asnjëherë tjetër.
Oriola Marashi ka sfiduar të ftohtin dhe ka sjellë një version të ri të ‘kësulëkuqes’.

Modelja është ‘kësulëzeza’ sexy me bikini që mban hedhur një mantel transparent.

Ashtu siç pritej, ky postim provokues i anëtares së OTR ka zgjuar shumë reagime mes fansave të saj.

View this post on Instagram

Kesul zeza 🤦🏻‍♀️🖤

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on