RIKE ROÇI QENKA FEJUAR DHE ASKUSH NUK DINTE GJË/ Ja kush është fatlumi – AlpeGossip
RIKE ROÇI QENKA FEJUAR DHE ASKUSH NUK  DINTE GJË/ Ja kush është fatlumi

RIKE ROÇI QENKA FEJUAR DHE ASKUSH NUK DINTE GJË/ Ja kush është fatlumi

Prej disa ditësh, në media qarkulloi një foto e Rike Roçit e publikuar në rrjete sociale, ku ajo prezantonte fiksimin e saj dhe tregonte se kishte rënë në dashuri.

Teksa të gjithë menduam se ai ishte i dashuri, në fakt u mësua se mashkulli në fjalë ishte presidenti i lëvizjes “5 Stelle” në Itali, Luigi di Maio.

“Eh, kam rënë në dashuri”, shkruante Rike krahas fotos së tij.

Së fundmi, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, dikush e pyet Riken nëse është e fejuar.

“Po, me atë.. por ai akoma nuk e di”, përgjigjet Rike teksa ka postuar foton e të njëjtit mashkull, duke treguar se ai është fatlumi që ka marrë zemrën e saj.