NJË TJETËR ÇIFT NË SHOWBIZZIN SHQIPTAR/ Moderatorja e lidhur me ish-banorin e BB VIP – AlpeGossip
NJË TJETËR ÇIFT NË SHOWBIZZIN SHQIPTAR/ Moderatorja e lidhur me ish-banorin e BB VIP

NJË TJETËR ÇIFT NË SHOWBIZZIN SHQIPTAR/ Moderatorja e lidhur me ish-banorin e BB VIP

Një çift i ri i është shtuar showbizit shqiptar. Thuhet se moderatorja Evi Reçi dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa janë bashkë.

Çifti më i ri i showbizit shqiptar, moderatorja e lidhur me

Lajmin e kanë konfirmuar burime për Kryefjala.com. Sakaq, po të dallosh fotot e dyshes në rrjetet sociale vihet re që kanë qenë në disa vende njëkohësisht.

Çifti më i ri i showbizit shqiptar, moderatorja e lidhur me

Së fundmi të dy janë në Vlorë ku nuk kanë munguar postimet.

Çifti më i ri i showbizit shqiptar, moderatorja e lidhur me

Pritet një reagim nga Evi dhe Kledi.

Çifti më i ri i showbizit shqiptar, moderatorja e lidhur me