E GJITHË VËMËNDJA TE BEN AFFECK DHE JLO/ Çifti puthje pasiononte me maska (FOTO) – AlpeGossip
E GJITHË VËMËNDJA TE BEN AFFECK DHE JLO/ Çifti puthje pasiononte me maska (FOTO)

E GJITHË VËMËNDJA TE BEN AFFECK DHE JLO/ Çifti puthje pasiononte me maska (FOTO)

Mbrëmjen e së hënës është mbajtur shfaqja më e madhe e modës, e cila mblodhi artistët më të famshëm botërore.

E sigurisht që mes tyre nuk mund të mungonte aktorja dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez. Ajo u shfaq në tapetin e kuq së bashku me partnerin e saj, Ben Affleck, apo sië bashku me partnerin e saj, Ben Affleck, apo siç quhen “Benifer”.

E gjithë vëmendja te JLo dhe Ben Affleck, puthje pasiononte me maska

Dyshja mori gjithë vëmendjen me elegancën e tyre. Ndërkohë para aparateve fotografikë ata nuk hezituan që t’i dhuronin njëri-tjetrit edhe një puthje në buzë. Edhe pse mbanin maska anti-Covid JLo dhe Ben treguan se sa të dashuruar janë me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë ribashkuar edhe njëherë pas 17 vitesh ndarje.

E gjithë vëmendja te JLo dhe Ben Affleck, puthje pasiononte me maska