LUKS DHE PLAZH/ Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me djalin misterioz (PAMJET) – AlpeGossip
LUKS DHE PLAZH/ Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me djalin misterioz (PAMJET)

LUKS DHE PLAZH/ Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me djalin misterioz (PAMJET)

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, vazhdon të mbetet një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Ajo prej disa ditësh po qëndron në Dubai siç kemi parë në rrjetet sociale, aty ku ka bërë disa postime, por s’ka treguar se kush e shoqëron.

Megjithatë, Prive ka zbuluar disa fotografi ku shihet ish-protagonistja e Përputhen, me një djalë të panjohur për publikun, i cili mund të jetë i dashuri i saj.

E themi këtë pasi Shqipja ka deklaruar vetë se është në një lidhje dashurie, duke bërë fansat kureshtare se kush është ai që i ka vjedhur zemrën.

Me siguri Shqipja do reagojë dhe e vërteta do merret vesh shumë shpejt.

Luks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai meLuks dhe..../Shqipja e Përputhen kapet “mat” në Dubai me