“NUK I KAMË NDËRPRERË…”/ Eni Koçi është akoma studente por në një universitet jashtë vendit (FOTO) – AlpeGossip
“NUK I KAMË NDËRPRERË…”/ Eni Koçi është akoma studente por në një universitet jashtë vendit (FOTO)

“NUK I KAMË NDËRPRERË…”/ Eni Koçi është akoma studente por në një universitet jashtë vendit (FOTO)

Eni Koçi nisi karrierën e saj në muzikë që në moshën e adoleshencës, por jetën e saj privat ka dashur ta mbajë larg vëmendjes së publikut.

Ajo tregoi mbrëmjen e së premtes për ndjekësit e saj në Instagram, se vazhdon studimet jashtë Shqipërisë.

Dikush nga ndjekësit e saj e pyeti nëse i ndërpreu studimet në Angli:

“Nuk i kam ndërprerë dhe nuk i ndërpres derisa të arrij kualifikimet që synoj”.

Eni nuk ka dhënë më tej detaje se kur do të diplomohet, por veç këngëtares duket se po siguron një profesion të dytë.