“PRISNI REZULTATIN”/ Armina Mevlani tregon “taktikat” e saj për të bërë për vete një mashkull (FOTO) – AlpeGossip
“PRISNI REZULTATIN”/ Armina Mevlani tregon “taktikat” e saj për të bërë për vete një mashkull (FOTO)

“PRISNI REZULTATIN”/ Armina Mevlani tregon “taktikat” e saj për të bërë për vete një mashkull (FOTO)

Armina Mevlani ka shfrytëzuar mbrëmjen e djeshme për të shpërndarë në “instastoryn” e saj opsionin e pyetjeve nga fansat, për t’iu përgjigjur disa prej tyre. Të shumta kanë qenë edhe pyetjet nga vajzat duke kërkuar këshilla apo mendimin e saj mbi tema nga më të ndryshmet.Por një ndër pyetjet më interesante, e cila jemi të sigurtë që do t’iu vijë në ndihmë shumë vajzave ishte: “Si mund të joshet një mashkull?”.  Armina i dha rëndësinë e duhur duke dhënë disa këshilla shumë të vlefshme.

“Jini sensuale.

Ji vetvetja.

Mos pranoni standarte të ulëta.

Bëjeni atë ta kuptojë që ju jeni e denjë për të.

Jini të kuptueshme.

Shfaqni një karakter të fortë.

Llastojeni atë.”

Janë këto shtatë këshillat e Arminës se si mund të bëni për vete një mashkull.  Pra goca, kini parasysh “taktikat” e saj dhe prisni rezultatin.

Mos harroni të falenderoni Arminën më pas!