PA OPERACIONE DHE U SHPALL MISS/ Morena Taraku nuk njihet më pas ndërhyrjeve plastike (FOTO) - AlpeGossip
PA OPERACIONE DHE U SHPALL MISS/ Morena Taraku nuk njihet më pas ndërhyrjeve plastike (FOTO)

PA OPERACIONE DHE U SHPALL MISS/ Morena Taraku nuk njihet më pas ndërhyrjeve plastike (FOTO)

Morena Tarku, këngëtarja dhe në të njejtën kohë ish Miss Kosova është shumë e komentuar nga mediat shqiptare. Përveç karrierës dhe suksesit të saj, ajo gjithashtu përflitet shumë dhe për jetën e saj luksoze.

Gjithashtu, diçka për të cilën Morena është komentuar shumë, është dhe pamja e saj e jashtme. Duke qenë se më parë është njohur si Miss dhe ka qenë në syrin e publikut, ditët e sotme dallohet shumë ndryshimi që ajo ka pësuar.

Po të shohim disa foto nga vitet më parë mund të kuptojmë qartë se Morena ka ndërhyrë në pamjen e saj duke bërë operacion buzët, hundën dhe mollëzat. Por, duke qenë se bukuroshja nuk ka pranuar asgje, të gjitha këto mbeten vetëm dyshime. /AlpeGossip.al