E APASIONUAR PAS MODËS/ Armina Mevlani na tregon pamje EKSKLUZIVE që nuk duhen humbur nga sfilata e ”CHANEL” (VIDEO) – AlpeGossip
E APASIONUAR PAS MODËS/ Armina Mevlani na tregon pamje EKSKLUZIVE që nuk duhen humbur nga sfilata e ”CHANEL” (VIDEO)

E APASIONUAR PAS MODËS/ Armina Mevlani na tregon pamje EKSKLUZIVE që nuk duhen humbur nga sfilata e ”CHANEL” (VIDEO)

Siç e dimë të gjithë tashmë, Armina Mevlani si një blogere e suksesshme është shumë e dhënë pas modës. Ajo përpiqet të mos humbasi sfilatat e rëndësishme të modës të cilat me siguri i falin shumë kënaqësi. Këtë vit ajo po ndjek Javën e Modës në Paris.

Së fundmi bukuroshja është duke ndjekur dhe sfilatën e modës së Chanel në Paris. Ajo nuk ka ngurruar të postojë shumë video me ndjekësit e saj dhe të na tregojë të gjithëve mrekullitë që shfaqen aty brenda. Më poshtë ne do t’ju sjellim disa nga videot që blogerja ka postuar. /AlpeGossip.al