DONI TË KENI TË PASME TË TONIFIKUARA SI TË XHENSILËS? Këngëtarja ua tregon vetëm me këto ushtrime (FOTOT) – AlpeGossip
DONI TË KENI TË PASME TË TONIFIKUARA SI TË XHENSILËS? Këngëtarja ua tregon vetëm me këto ushtrime (FOTOT)

DONI TË KENI TË PASME TË TONIFIKUARA SI TË XHENSILËS? Këngëtarja ua tregon vetëm me këto ushtrime (FOTOT)

Nëse doni disa pamje që t’ju motivojnë sot të ngriheni nga shtrati e të stërviteni, Xhensila Myrtezaj na i ka servirur gati.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa video në Instastory, ku tregon linjat e hatashme që ka krijuar me stërvitjen e saj, dhe duket e mrekullueshme.

Barku i sheshtë, të pasmet dhe këmbët e tonifikuara bien në sy në pamjet e publikuara nga këngëtarja, e cila shfaqet e veshur me një pale streçe pas trupit.

Edhe pse ka arritur linja perfekte trupore pak kohë pas lindjes, Xhensila nuk ndalet. Këngëtarja duket në formë shumë të mirë, me veshjen e ngushtë pas trupit, ndërsa stërvitet nën mbikëqyrjen e trajnerit.

Pak ditë më parë, Xhensila dhe Besi festuan 3-vjetorin e kurorëzimit të dashurisë së tyre, fruti i së cilës është vogëlushja e tyre Ajka.