NUK I FLET/ Momenti kur Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun (VIDEO) – AlpeGossip
NUK I FLET/ Momenti kur Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun (VIDEO)

NUK I FLET/ Momenti kur Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun (VIDEO)

Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura përveç Elvanes dhe Ermalit, protagonistëve kryesorë të filmit komedi.

Një diçka që u vërejt, ishte injoranca para filmit prej Elvanes për t’përshëndetur Tunën.

Shikoni momentin e kapur nga kamera e televisionit T7 më poshtë:

Elvana dhe Tuna nuk përshëndeten

Momenti kur Elvana dhe Tuna nuk u përshëndeten, të paktën para filmit

Gepostet von Gjesi në T7 am Samstag, 30. März 2019