“VETËM ME LUTJE E PËRBALLOVA”/ Kris Jenner thyen heshtjen pas tradhëtisë së Tristan – AlpeGossip
“VETËM ME LUTJE E PËRBALLOVA”/ Kris Jenner thyen heshtjen pas tradhëtisë së Tristan

“VETËM ME LUTJE E PËRBALLOVA”/ Kris Jenner thyen heshtjen pas tradhëtisë së Tristan

Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka qenë një nga ngjarjet më të diskutuara muajt e fundit nga familja Kardashian-Jenner. Ajo që ka qëndruar më e heshtur në këtë histori ka qenë Kris Jenner, që së fundmi ka vendosur të thyejë heshtjen. E ftuar ditën e premte në një emision radiofonik ajo ka thënë se vetëm duke u lutur ja doli mban të përballonte këtë periudhë të vështirë. “Vetëm pjesa spirituale e imja mund të më shpëtoj, sepse ndryshe unë nuk mund të mbijetoj. Mendoj se fëmijët e mi marrin vendime të mira dhe sado sfiduese mund të jenë këto situata, mendoj se ata ja dalin mbanë sepse kanë njëri-tjetrin. Unë u besoj të gjithë fëmijëve të mi dhe vendimeve të tyre”, – është shprehur Kris. Siç duket ajo do të jetë shumë e lumtur dhe do të mbeshtesë çdo vendim që Khloe mund të marrë pas tradhtisë së Tristan. Tashmë dyshja e njohur i kanë dhënë fund gjithçkaje mes njëri-tjetrit dhe pas skandalit të tradhëtisë është e vështirë që gjërat të kthehen njësoj si më parë.