“Kur të zë çmenduria, hapi derën” / Aurela na “TËRBON FARE” këndon tallava dhe…(VIDEO) – AlpeGossip
“Kur të zë çmenduria, hapi derën” / Aurela na “TËRBON FARE” këndon tallava dhe…(VIDEO)

“Kur të zë çmenduria, hapi derën” / Aurela na “TËRBON FARE” këndon tallava dhe…(VIDEO)

Aurela Gaçe, thjesht nuk di të ndalet! Ajo është divë e muzikës shqiptare, energjia e saj nuk dihet se ku e ka burimin, por është e pashtershme. Këngëtarja ka postuar një video në profilin e saj në “Instagram” teksa shfaqet duke kënduar këngët tallava të këngëtarit Muharrem Ahmeti.

“Kur të zë cmenduria në prova, hapi derën” – shkruan Aurela, ku sqaron se pas plot tre orësh në prova për shfaqen live, ka ende energji të dëfrehet.

Epo nuk ka gjë që ajo nuk e këndon dot! Është me plot gojën, një artiste elitare e muzikës shqiptare.