E PRISNIT? Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe jo, nuk është Kiara – AlpeGossip
E PRISNIT? Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe jo, nuk është Kiara

E PRISNIT? Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe jo, nuk është Kiara

Për Luiz Ejllin diva e bukurisë shqiptare ka qenë dhe do të mbetet Valbona Selimllari.

Sot këngëtari ka postuar një foto me Valbonën dhe krahas postimit ka shkruar “Me divën e bukurisë”.

Foton e ka ripostuar edhe Valbona duke shprehur kështu mirënjohjen për artistin.

Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe jo, nuk