OFENDOI RËNDË BEATRIX RAMOSAJN/ Reagon për herë të parë Albano Bogdo: Kryqëzim publik nëse… – AlpeGossip
OFENDOI RËNDË BEATRIX RAMOSAJN/ Reagon për herë të parë Albano Bogdo: Kryqëzim publik nëse…

OFENDOI RËNDË BEATRIX RAMOSAJN/ Reagon për herë të parë Albano Bogdo: Kryqëzim publik nëse…

Pas deklaratës së rëndë të bërë në emisionin e tij ku ofendoi me fjalë banale këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe kritikave të shumta që mori, vjen reagimi i parë i aktorit Albano Bogdo.

Ai ka zgjedhur që kritikave t’u përgjigjet me një postim në Instastory, ku shkruan: : Lirinë e fjalës, lirinë e mendjes dhe kryqëzimin publik nëse përdor njërën nga dy të parat.

Bogdo lë të kuptohet se nuk dëshiron të kërkojë falje dhe se ka dhënë mendimin e tij të lirë kur tha se “Alban Ramosaj është ai që iu ** motra në Big Brother”.