FESTON I VETËM/ Ish partneri i Khloe Kardashian “kapet mat” – AlpeGossip
FESTON I VETËM/ Ish partneri i Khloe Kardashian “kapet mat”

FESTON I VETËM/ Ish partneri i Khloe Kardashian “kapet mat”

Ish-partneri i Khloe Kardashian, Tristan Thompson jeton në Ohio dhe mesa duket, ditën e djeshme ka vendosur të festojë me shoqërinë e tij, pa Khloe Kardashian. Ka pasur shumë spekulime rreth lidhjes së tyre, sidomos tani që po jetojnë larg njëri-tjetrit dhe të mos harrojmë mesazhet e koduara të Khloe gjatë festës së ‘Shën Valentinit’. Ditën e djeshme ai është parë në Los Angeles dhe sërish Khloe ka publikuar në ‘Instagram’ një dedikim. “Bëni kujdes sa shumë toleroni. Po i mësoni si t’ju trajtojnë”, ka shkruar Khloe. Lidhja e tyre nuk duket se është në rrugë të mirë, megjithatë e gjithë kjo mund të jetë një koicidencë.