A E NJIHNI KËTË VAJZË TË VOGËL? Sot është një nga aktoret më SEKSI të skenës shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
A E NJIHNI KËTË VAJZË TË VOGËL? Sot është një nga aktoret më SEKSI të skenës shqiptare (FOTO)

A E NJIHNI KËTË VAJZË TË VOGËL? Sot është një nga aktoret më SEKSI të skenës shqiptare (FOTO)

Ajo sot është një nga aktoret më sexy dhe më të komentuara në median rozë.
Olta Gixhari ka postuar në rrjetet sociale një foto kur ishte një vogëlushe, por me siguri që askush nuk do e njihte nëse aktorja nuk zbulonte se ishte pikërisht ajo.

‘Unë në vitin 1989’ shkruan Gixhari në postimin e saj.