MAJK VJEN ME “QIKITA”/ Ja çfarë ka bërë reperi për këngën e tij që pritet të bëhet hiti i radhës… – AlpeGossip
MAJK VJEN ME “QIKITA”/ Ja çfarë ka bërë reperi për këngën e tij që pritet të bëhet hiti i radhës…

MAJK VJEN ME “QIKITA”/ Ja çfarë ka bërë reperi për këngën e tij që pritet të bëhet hiti i radhës…

Majk është një nga reperat më të pëlqyer të momëntit dhe këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat në tregun muzikor shqiptar.

Pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me Ylli Limanin, Majk ka vendosur që kësaj radhe të sjelli një këngë vetëm.

“Qikita” mban titullin kënga e tij më e re, e cila tashmë është publikuar në kanalin YouTube.

Për realizimin e kësaj kënge, reperi është kujdesur vetë,duke bërë vet dhe këngën dhe tekstin.

“Qikita” është një këngë shumë ritmike e cila pritet të jetë një nga hitet e radhës të reperit.

Por Majk nuk ndalet këtu, ai ka paralajmëruar edhe surpriza të tjera fansat e tij dhe neve na ngelet vetëm të presim.