“KAM KALUAR FERR”/ Vajza e Eli Farës lë ndjekësit “gojë hapur” (FOTO) – AlpeGossip
“KAM KALUAR FERR”/ Vajza e Eli Farës lë ndjekësit “gojë hapur” (FOTO)

“KAM KALUAR FERR”/ Vajza e Eli Farës lë ndjekësit “gojë hapur” (FOTO)

Marina Fara, një nga vajzat më të komentuara të showbizit, preferon që daljet në ekran apo dhëniet e intervistave t’i ketë sa më të rralla, por gjithmonë flet me anë të fotove të saj. Këto të fundit tërheqin vëmendjen pasi Marina shfaqet gjithmonë në super formë dhe super seksi.

Me foton e postuar së fundmi Marina i ka lënë ndjekësit gojë hapur, e veshur me bikini teksa tregon linjat trupore. Por në sy ka rënë edhe shkrimi që ajo i ka vendosur kësaj fotoje.

“Unë kam kaluar në ferr kështu që bëj më të mirën tënde, unë jo vetëm që do mbijetoj, por do fitoj”, shkruan Marina.