DUET MES MOTRAVE ISMAJLI? Zanfina flet rreth këngës me Adelinën (FOTO) – AlpeGossip
DUET MES MOTRAVE ISMAJLI? Zanfina flet rreth këngës me Adelinën (FOTO)

DUET MES MOTRAVE ISMAJLI? Zanfina flet rreth këngës me Adelinën (FOTO)

Motrat e njohura, Adelina dhe Zanfina Ismajli premtuan para disa kohësh se do të vijnë me një duet në muzikë.

Por nuk është përcaktuar ende se çfarë kënge do të jetë, si dhe data e publikimit. E pyetur nga fansat në Instagram në lidhje me duetin, Zanfina tha: “Ende nuk e dimë”.

Mbetet për tu parë se kur do kthehet Zanfina sërish fuqishëm në muzikë dhe nëse dy motrat do arrijnë sërish suksesin e “Dy motra një frajer”.