“NUK HAJA BUKË SE KISHA TURP”/ Eli Fara flet për martesën me ish-bashkëshortin (FOTO) – AlpeGossip
“NUK HAJA BUKË SE KISHA TURP”/ Eli Fara flet për martesën me ish-bashkëshortin (FOTO)

“NUK HAJA BUKË SE KISHA TURP”/ Eli Fara flet për martesën me ish-bashkëshortin (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Eli Fara ishte e ftuar sot në “E diell”, ku ka folur për martesën e saj dhe kohën që ka kaluar në shtëpinë e ish-bashkëshortit.

“Unë isha në shkollë kur u martova. Janë ca historira që nuk thuhen, por mbaj mend që isha shumë e turpshme dhe nuk haja bukë. Nëse nuk më jepnin të haja, rrija pa ngrënë”, u shpreh Eli.

E pyetur se kur filloi të hante tamam bukë, Eli u përgjigj: “Kur u ndava”

Këngëtarja tregoi se i respektonte të gjitha zakonet e shtëpisë si nuse.