”ËSHTË KOHA TË DUHEMI”/ Albani dhe Miriami sapo na treguan foton më të ëmbël të mbrëmjes – AlpeGossip
”ËSHTË KOHA TË DUHEMI”/ Albani dhe Miriami sapo na treguan foton më të ëmbël të mbrëmjes

”ËSHTË KOHA TË DUHEMI”/ Albani dhe Miriami sapo na treguan foton më të ëmbël të mbrëmjes

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer për publikun, të cilët nuk janë treguar asnjëherë diskretë për dashurinë mes tyre.

Në këto ditë të vështira, pas tërmetit të 26 Nëntorit që tronditi jo vetëm Shqipërinë por dhe zemrat e shqiptarëve, është koha që të gjithë të tregohen më të bashkuar se kurrë, është koha për të dhuruar dashuri, koha të duhemi. Ky është përshkrimi që Albani ka shkruar krahas një fotoje të publikuar së fundmi në profilin e tij të Instagramit, ku shihet pranë Miriamit. ‘Është koha të duhemi’, shkruan ai.

Në foton në fjalë Miriami po i dhuron Albanit një të puthur në faqe dhe ndjekësit e tyre nuk kanë hezituar të komentojnë.