DADDY YANKEE NË TIRANË/ “Sheshi Skënderbej” GATI për performancën e këngëtarit me famë botërore (VIDEO) – AlpeGossip
DADDY YANKEE NË TIRANË/ “Sheshi Skënderbej” GATI për performancën e këngëtarit me famë botërore (VIDEO)

DADDY YANKEE NË TIRANË/ “Sheshi Skënderbej” GATI për performancën e këngëtarit me famë botërore (VIDEO)

Këngëtari me famë botërore Daddy Yankee nga Porto Riko ka mbërritur ditën e sotme në Tiranë për të mbajtur një koncert në Sheshin Skënderbej.

Yankee do të performojë sonte live pas pak.

Koncerti startoi në orën 20:00, dhe si fillim u hap me performacën e Encës dhe të Ledri Vualës. Më pas  skena do të jetë vetëm për Daddy Yanke, nga ku pritet të çmendet Tirana.

AlpeNews.al po siguron video nga Sheshi Skënderbej ku shihen grupe të mëdha njerëzish që qëndrojnë jashtë rrethimit të skenës pasi si duket nuk duan të paguajnë biletën e cila nis nga 19.5 Euro./AlpeNews.al/