ELEKTRIZUAN SHESHIN/ Kush janë KËNGËTARËT që VIZITUAN Shqipërinë këtë verë. Nga Rita Ora tek… (PERFORMANCAT) – AlpeGossip
ELEKTRIZUAN SHESHIN/ Kush janë KËNGËTARËT që VIZITUAN Shqipërinë këtë verë. Nga Rita Ora tek… (PERFORMANCAT)

ELEKTRIZUAN SHESHIN/ Kush janë KËNGËTARËT që VIZITUAN Shqipërinë këtë verë. Nga Rita Ora tek… (PERFORMANCAT)

Shqipëria ka patur një ndër vitet më të mira të saj përsa i përket përsonazheve që e kanë bërë të “fluturojë” lart.
Veç çunave që na bënë të ndihemi të gjithë krenarë me shqiponjën, vlen të përmenden edhe këngëtarët shqiptarë me famë botërore që këtë verë vizituan vendin tonë nëpërmjet koncerteve të tyre që duhet thënë që “tundën” sheshin. Por duhet thënë se Bashkia e Tiranës nuk e ka mbyllur vetëm me shqiptarët.
Kujtojmë se “Daddy Yanke” pritet të dal për pak caste dhe nga atmosfera e krijuar duket se do të jetë një natë që do të mbahet mend gjatë.

Veç tij, kujtojmë se para dy ditësh Eleni Foureira ishte në Tiranë dhe pati goxha impakt në Shqipëri dhe jo vetëm.

Njihuni me këngëtarët e tjerë që elektrizuan turmën:

Ermal Meta

Rita Ora

Eleni Foureira