SHOKON BEBE REXHA/ Këngëtarja “e dashuruar” me të pasmet e saja (FOTO) – AlpeGossip
SHOKON BEBE REXHA/ Këngëtarja “e dashuruar” me të pasmet e saja (FOTO)

SHOKON BEBE REXHA/ Këngëtarja “e dashuruar” me të pasmet e saja (FOTO)

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar një foto në rrjetin social, Instagram ku shfaqet duke nxjerrë në pah të pasmet.

Ajo është një nga femrat e showbizit më seksi dhe joshëse.

Emri i saj lakohet shpesh në media për të pasmet bombastike por kësaj rralle ka qenë vet këngëtarja që ka shkruajtur për to.

 

I love my fat ass.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on