E PËRQAFUAR PAS LUIZIT/ Kiara Tito zbulon për ndjekësit foton e “wallpaper-it” që mban në celular – AlpeGossip
E PËRQAFUAR PAS LUIZIT/ Kiara Tito zbulon për ndjekësit foton e “wallpaper-it” që mban në celular

E PËRQAFUAR PAS LUIZIT/ Kiara Tito zbulon për ndjekësit foton e “wallpaper-it” që mban në celular

Çifti më i përfolur i showbizit shqiptar, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kaluan së fundmi një ditë plot aventura në Velipojë.

Dyshja të cilët kanë bërë shëtitje me skaf dhe “Jet Ski” ishn nën shoqërinë e miqve të tyre gjithashtu.

 

 

Momentet më të bukura ata i kanë ndarë me ndjekësit e tyre nëpërmjet postimeve në InstaStory. Mirëpo, ajo çka tërhoqi më shumë vëmendjen ishte fotoja e “wallpaper”-it që moderatorja kishte vendosur në telefonin e saj.

Me postimin të cilin e publikoi vetë ajo, Kiara kishte vendosur një foto të kapur gjatë momentit kur ajo dhe Luizi po bënin xhiro në mes të detit, duke i shtuar imazhit dhe një emoji me zemër, një kyç që simbolizon lidhjen dhe simbolin e infinitit.

Sytë zemra! Kiara Tito zbulon për ndjekësit foton e