FOTO/ Lori rikthehet në Instagram dhe ka një këshillë: Jepi vajzës… – AlpeGossip
FOTO/ Lori rikthehet në Instagram dhe ka një këshillë: Jepi vajzës…

FOTO/ Lori rikthehet në Instagram dhe ka një këshillë: Jepi vajzës…

Lori Hoxha, trashëgimtarja e famshme e gjigandit mediatik “Top Channel” në secilin prezantim të saj shfaqet shumë provokuese dhe seksi.

Njësoj dukej edhe këtë herë në disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë të hijshme dhe në formë.


“Jepi vajzës një palë syze të reja dielli dhe ajo është gati për tu kthyer ne biznes” kishte shkruar Lori bashkangjitur me fotografin, ku edhe vet shfaqej me syze.

Ndryshe, Lori konsiderohet edhe si ikonë mode dhe bukurie.