Si në kohën e vjetër! Nuk do ta besoni se ku i mban parat modelja e njohur (FOTO) – AlpeGossip
Si në kohën e vjetër! Nuk do ta besoni se ku i mban parat modelja e njohur (FOTO)

Si në kohën e vjetër! Nuk do ta besoni se ku i mban parat modelja e njohur (FOTO)

Vildane Zeneli ka publikuar disa video e fotografi ku shihet se në këtë vend po qëndron nën shoqërinë e këngëtares Beatrix Ramosaj.

Mirëpo, tani në rrjetet sociale po qarkullon një video ku Vildanja shihet duke e vënë dorën në gjoks.

Sipas shkrimit, nga aty ajo po i nxjerrë paratë dhe kuletën.

Në fakt mbajtja e parave në gjoks është një ‘dukuri’ shumë e njohur tek ne.