Rikthehet fuqishëm Marina, me këtë pozë kaq provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet fuqishëm Marina, me këtë pozë kaq provokuese (FOTO)

Rikthehet fuqishëm Marina, me këtë pozë kaq provokuese (FOTO)

Është një nga moderatoret më të dashura dhe më simpatike.
Padyshim bukuroshja Marina Vjollca krijon mjaft impakt në rrjete sociale. Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto bardh e zi në të cilën shfaqet më seksi se asnjëherë më parë. Në këtë foto Marina ka treguar vetëm pjesën e fytyrës, duke u dukur mjaft sensuale.