TËRËSISHT NUDO DHE E MBULUAR ME SHKUMË/ Iva Aliko po “çmend” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
TËRËSISHT NUDO DHE E MBULUAR ME SHKUMË/ Iva Aliko po “çmend” rrjetin (FOTO)

TËRËSISHT NUDO DHE E MBULUAR ME SHKUMË/ Iva Aliko po “çmend” rrjetin (FOTO)

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen e mbarë publikut me pozat e saj provokuese.

Bëhet fjalë për Iva Alikon e cila nuk nguron asnjëherë t’i “shpërblejë” fansat me foto të cilat ua heqin “trurin”.

Kësaj here e zhveshur tërësisht dhe e mbuluar me shkumë në pjesët intime Iva ka bërë atë që di të bëjë më mirë…