I ÇOI TEK STOLI I NJOHJES ME BASHKËSHORTEN/ I biri i thotë atë që Jul Deda nuk e priste (FOTO) – AlpeGossip
I ÇOI TEK STOLI I NJOHJES ME BASHKËSHORTEN/ I biri i thotë atë që Jul Deda nuk e priste  (FOTO)

I ÇOI TEK STOLI I NJOHJES ME BASHKËSHORTEN/ I biri i thotë atë që Jul Deda nuk e priste (FOTO)

Aktori i humorit Julian Deda është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshëmria.

Ai ka treguar gjithmonë se është shumë i hapur dhe transparent me ndjekësit. Së fundmi Juli ka publikuar një foto me familjen e tij nga Shkodra.

Aktori zbulon se stoli ku ata janë ulur është stoli ku është takuar për herë të parë me bashkëshorten e tij.

Juli i kishte dërguar fëmijët atje për t’i njohur me këtë fakt, por reagimi i djalit nuk ishte ai që priste.

“I them femijeve. “Eja dalim nje foto tek ky stoli ketu. Eshte stoli ku mami dhe babi u takuan per here te pare, para 21 vitesh “. Vajza leshoi nje: “Uaaa sa bukur”, ndersa djali i keput nje: “Ça eshte ky takim n’stol, ishin mbyll lokalet?”, shkruan Juli krahas fotos në Instagram.