DUHET TI DINI/ 7 trendet e sezonit që duhet t’i keni patjetër për t’u dukur gjithë stil si vajzat e famshme shqiptare – AlpeGossip
DUHET TI DINI/ 7 trendet e sezonit që duhet t’i keni patjetër për t’u dukur gjithë stil si vajzat e famshme shqiptare

DUHET TI DINI/ 7 trendet e sezonit që duhet t’i keni patjetër për t’u dukur gjithë stil si vajzat e famshme shqiptare

Nëse dëshironi të dukeni trendy jemi të sigurt që jeni gjuthë kohën në kërkim të tendencave të reja. Kështu që, me ardhjen e stinës së vjeshtës dhe dimrit, duhet të filloni të mendoni se çfarë duhet t’i shtoni gardërobës suaj. Me siguri keni filluar të hhiqni rrobat që nuk do t’ju duhen më (edhe pse ende po i përdorim disa rroba të verës), për t’i zëvendësuar me ato që do të vishni këtë periudhë. Por cilat janë gjërat që do t’ju duhen patjetër në sezonin vjeshtë-dimër?

Këto janë 7 trendet e sezonit që do t’ju bëjnë të dukeni gjithë stil.

1

Kostumet me kuadrata

2

Çizmet e motoçiklistëve

3

Tyli
Kush tha që tyli është vetëm për pranverë-verë?

4

Çantat me pellush

5

Getat me logo

6

Palltot e gjata

7

Pelerinat