“SA QENKA RRITUR KJO PATA”/ Komentet pikante të ditës, fansat tallen keq me vip-at (FOTO) – AlpeGossip
“SA QENKA RRITUR KJO PATA”/ Komentet pikante të ditës, fansat tallen keq me vip-at (FOTO)

“SA QENKA RRITUR KJO PATA”/ Komentet pikante të ditës, fansat tallen keq me vip-at (FOTO)

Vip-at janë duke shijuar ditët e nxehta të verës  dhe nuk kanë nguruar as të publikojne foto nga pushimet.

Mirëpo duket se ky sezon ka nxehur më shumë ndjekësit të cilët komentojne çdo detaj të fotos dhe herë pas here nuk  mund ta mohojme se disa komente na bëjnë të qeshim.

Ditën e sotme ne kemi zgjedhur komentet  më pikante që na zunë sytë në rrjetet sociale. Shihni çfarë ju shkruajtën sot fansat këtyre vip-ave.

Arjola Shehu

Zaimina Vsjari

Xhensila Myrtezai

 

AlpeNews.al