“JE NJË LEGJENDË E GJALLË/ Me këto fjalë Era Istrefi uron Will Smith për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“JE NJË LEGJENDË E GJALLË/ Me këto fjalë Era Istrefi uron Will Smith për ditëlindje (FOTO)

“JE NJË LEGJENDË E GJALLË/ Me këto fjalë Era Istrefi uron Will Smith për ditëlindje (FOTO)

Aktori amerikan Will Smith feston sot ditëlindjen e 50-të.
Bashkëpuntorja e tij, këngëtarja kosovare, Era Istrefi nuk ka ngurruar t’ia urojë ditëlindjen.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Era shpreh urimet e saj për ditëlindjen e mikut. “Gëzuar ditëlindjen Will Smith, je një legjend e gjallë”, shkruan ajo.

Theksojmë se Era, Will Smith dhe Nicky Jam ishin zërat që mbyllën Kampionatin Botëror “Russia 2018”, me këngën “Live it up”.

Era tash e një kohë është duke punuar në projektin e ri muzikor por që ende nuk ka zbuluar detaje.