“MA MORI SHPIRTIN…”/ Fjoralba Ponari flet për riinfektimin nga COVID-19: Jam dobësuar – AlpeGossip
“MA MORI SHPIRTIN…”/ Fjoralba Ponari flet për riinfektimin nga COVID-19: Jam dobësuar

“MA MORI SHPIRTIN…”/ Fjoralba Ponari flet për riinfektimin nga COVID-19: Jam dobësuar

Izolimin e dytë Fjoralba po e kalon shtrirë në krevat ashtu siç duhet në fakt, por dhe duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj.

Moderatorja ka treguar gjendjen e sotme shëndetësore duke shtuar se kolla ia ka bërë pak më të vështirë situatën. “Pak më lehtë, përveç kollës që më mori shpirtin”, ka shkruar Fjoralba.

E pyetur nëse e ka humbur shijen apo nuhatjen, Ponari ka treguar se i ka humbur të dyja duke thënë: “Po dhe jam dobësuar se nuk shijoj dot asgjë”.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që Fjoralba infektohet me Covid pasi hera e parë ka ndodhur para 7 muajsh. Ajo ka treguar se ka qenë debulesa fizike dhe tensioni i ulët që e kanë bërë të dyshojë kësaj radhe se ishte infektuar sërish me virus./