RIKTHEHEN SËRISH NË MODË/ Streçet e famshme të viteve 2000 të cilat do i preferoni – AlpeGossip
RIKTHEHEN SËRISH NË MODË/ Streçet e famshme të viteve 2000 të cilat do i preferoni

RIKTHEHEN SËRISH NË MODË/ Streçet e famshme të viteve 2000 të cilat do i preferoni

Përveç tutave, vështirë se mund të ketë diçka tjetëe që të zëvendësojë rehatinë e streçeve të zeza në përditshmëri. Ose ndoshta ka. Të tjera streçe!

Kohëve të fundit, nëpër fotot e paparacëve kanë qarkulluar veshjet e yjeve të famshme që duken se kanë gjetur komoditetin e duhur në këto ditë të vështira: Streçe, por me ngjyra.

Të zezat janë ok, por edhe streçet e famshme të viteve

HAILEY BIEBER
FOTO: RACHPOOT/MEGA/GC IMAGES

Siç mund ta shihni në vijim, streçet me ngjyra, të famshme në vitet 2000, janë sërish në modë dhe me të drejtë. Duken kaq mirë.

Të zezat janë ok, por edhe streçet e famshme të viteve

GIGI DHE YOLANDA HADID
FOTO: GOTHAM/GC IMAGES

Të zezat janë ok, por edhe streçet e famshme të viteve

DUA LIPA
FOTO: GOTHAM/GC IMAGES

Të zezat janë ok, por edhe streçet e famshme të viteve

SKAI JACKSON
FOTO: FUPP/BAUER-GRIFFIN/GC IMAGES

Të zezat janë ok, por edhe streçet e famshme të viteve

KAIA GERBER
FOTO: RACHPOOT/MEGA/GC IMAGES

Të zezat janë ok, por edhe streçet e famshme të viteve

KENDALL JENNER
FOTO: RACHPOOT/MEGA/GC IMAGES