ADROLA DUSHI, CAPITAL T DHE NJË ZEMËR…/ Çfarë po ndodh mes tyre? (FOTO) – AlpeGossip
ADROLA DUSHI, CAPITAL T DHE NJË ZEMËR…/ Çfarë po ndodh mes tyre? (FOTO)

ADROLA DUSHI, CAPITAL T DHE NJË ZEMËR…/ Çfarë po ndodh mes tyre? (FOTO)

Një foto e sapopublikuar nga Capital T ka ndezur rrjetin. Ai ka ndarë një foto pranë modeles së njohur, Adrola Dushi dhe e ka shoqëruar me një ‘emoji’ zemër. Kjo ka bërë që menjëherë fansat të shpërthejnë në komente duke pritur për një konfirmim se çfarë po ndodh mes tyre, por edhe duke i komplimentuar.

Nëse bëhet fjalë për një miqësi të ngushtë, diçka më shumë apo thjesht një bashkëpunim na mbetet të presim më tej.

Megjithatë vlen të përmendet që Capital T i ka bërë shpesh ndjekësit konfuzë me postimet e tij të mëparshme, por asnjëherë nuk ka folur për jetën e tij private.

View this post on Instagram

💘

A post shared by Capital T (@truekapo) on