SHFAQET MJAFT I QESHUR/ Mozzik tregon njeriun që sheh në pasqyrë sa herë del përballë saj (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET MJAFT I QESHUR/ Mozzik tregon njeriun që sheh në pasqyrë sa herë del përballë saj (FOTO)

SHFAQET MJAFT I QESHUR/ Mozzik tregon njeriun që sheh në pasqyrë sa herë del përballë saj (FOTO)

Ngjashmëria e madhe e Mozzik me vajzën e tij ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që kur Hana ishte fare e vogël.

Ndonëse edhe Loredana ka ndarë disa foto ku duket se vajza ngjason shumë me të kur ka qenë e vogël, duket se Hana është më shumë një kopje e Mozzik dhe këtë e ka pohuar dhe vetë reperi në postimin e fundit.

“Sa herë shoh veten në pasqyrë ose bëj ‘selfie’ e shoh vajzën time”, ka shkruar Mozzik krah fotos ku shfaqet mjaft i qeshur.

Edhe fansat kanë pohuar të njëjtën gjë në komente, pasi ndonëse rritet dita ditës, Hana vazhdon të duket një kopje e Mozzik./revistawho.com