KRISJE NË MARRËDHËNIEN E ELHAIDËS DHE LEDIANIT? Ja detaji që ngriti dyshimet – AlpeGossip
KRISJE NË MARRËDHËNIEN E ELHAIDËS DHE LEDIANIT? Ja detaji që ngriti dyshimet

KRISJE NË MARRËDHËNIEN E ELHAIDËS DHE LEDIANIT? Ja detaji që ngriti dyshimet

Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj janë shndërruar në një ndër dyshet më të ndjekura aktualisht.

Dyshja bënë bujë me lidhjen e tyre që për shumë kë ishte e papritur dhe u përballën me kritika pasi pretendohej se balerini nuk kishte përfunduar ende lidhjen e kaluar kur nisi romancën me këngëtaren. Megjithatë dyshja shprehën hapur ndjenjat dhe vazhduan të lumtur me njëri-tjetrin.

Dedikimet e dashurisë nuk munguan as në rrjetet sociale por nuk i pamë dje kur ishte Dita e të Dashuruarve. Këngëtarja duket se e ka kaluar një pjesë të ditës së Shën Valentinit, me shoqen e saj. Këtë gjë e ka treguar vetë Elhaida përmes rrjeteve sociale, ndërsa nuk ka ndarë asnjë foto dhe asnjë urim për Ledianin. E njëjta gjë shihet edhe në Instagram-in e Ledianit, ku nuk ka asnjë urim për Elhaidën.

Kjo ngriti dyshimet e ndjekësve për një krizë mes tyre, por nuk mund të thuhet me siguri pasi ata vazhdojnë të ndjekin njëri-tjetrin dhe fotot e përbashkëta janë ende në profilet e tyre.

Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj nuk arritën të fitonin “Dancing With The Stars”, por sigurisht që fituan njëri-tjetrin dhe një dashuri të fortë.

Aq sa që në javët e para dyshja e bëri publike këtë lidhje, duke zgjedhur kështu të konfirmonte atë që prej kohësh flitej.

ledian agalliaj

Ndonëse të shumtë ishin ata që e gjykuan këtë raport të lindur mbi fejesën e prishur të balerinit, dy të rinjtë duken më të dashuruar se kurrë e më pranë njëri-tjetrit tashmë që spektakli ka përfunduar.

ledian agalliaj ditjona3

Dyshja e nisi vitin me pushimet e tyre të parë si çift. Balerini dhe këngëtarja zgjodhën Kroacinë për të kaluar disa ditë relaksi, plotësisht të merituara. Këtë e kanë zbuluar përmes pamjeve të publikuara në rrjetet sociale.

Që pasi bënë publike romancën e tyre, Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj janë përballur me reagime nga më të ndryshmet të publikut.