“LAJMI MË I BUKUR QË…”/ Ish-konkurrenti i “Big Brother” po bëhet baba për herë të parë! (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“LAJMI MË I BUKUR QË…”/ Ish-konkurrenti i “Big Brother” po bëhet baba për herë të parë! (FOTO+VIDEO)

“LAJMI MË I BUKUR QË…”/ Ish-konkurrenti i “Big Brother” po bëhet baba për herë të parë! (FOTO+VIDEO)

Ish-pjesëmarrësi i realityshow-t të famshëm në Shqipëri, Big Brother, Elsamed Senaj, ka ndarë një ndër lajmet më të bukura të jetës së tij në rrjete sociale.

Ai dhe partnerja, Klaudia, po bëhen prindër për herë të parë!

Çifti ka zbuluar në mënyrën më të bukur gjininë e bebushit që do të vijë në jetë, duke i treguar të gjithëve se do të bëhen me vajzë.

Të veshur me të bardha, ata kanë organizuar një festë mes miqsh e familjarësh, ndërsa momentet e bukura i kanë ndarë në rrjete sociale.

“Lajmi me I bukur qe mund te Merrja per ditelindje qe do behesha Baba e nje Engjelli te vogel, Faleminderit zot per gjithcka”- ka shkruar Elsamedi krahas postimit të tij.

Shumë urime çiftit!