“MË KAPI…”/ Keisi Medini zbulon me kë është puthur në “Kepin e VIP-ave” – AlpeGossip
“MË KAPI…”/ Keisi Medini zbulon me kë është puthur në “Kepin e VIP-ave”

“MË KAPI…”/ Keisi Medini zbulon me kë është puthur në “Kepin e VIP-ave”

Keisi Medini është bërë pjesë e programit veror që do të nisë transmetimin pas pak ditësh në Top Channel, “Kepi i VIP-ave”. Gjatë këtyre ditëve është zbuluar se aty ka pasur dhe puthje, madje Keisi ka treguar se ka dikë. Po si do reagojë Sabiani?

I ftuar ditën e sotme në “E diell” në rubrikën “Hëna apo Dielli”, Sabiani u vu para një loje, ku duhet të telefononte të bijën Keisin. Sfida ishte se duhet t’i shprehte së bijës një thashethem që kishte dëgjuar për të, se ndërsa kishte qenë më xhirime për “Kepin e VIP-ave”, kjo e fundit kishte puthur dikë.

Por ky thashethem duket se qenka i vërtetë dhe Sabiani e mëson live në emision.

Pjesë nga biseda:

Sabiani: Ça po bëni?

Keisi: Tani po regjistrojmë.

Sabiani: E di, ça mora vesh? Me kë ishe puthur atje?

Keisi: Aaa është ajo, xhirimi i parë që kemi bërë, me Ronaldon.

Sabiani: Me kë ishe puthur, qenke puthur tamam ti?

Keisi: Jo mo babi, ka qenë gallatë, më kapi kështu te loja.

Sabiani: Aaa me Ronaldon? S’ka gjë…Me Ronin puthuni prapë