Ai dhe Gigi Hadid thyen “ligjet” e Dua Lipës kur u kapën “mat” duke u puthur, por Zayn Malik pse… (FOTO) – AlpeGossip
Ai dhe Gigi Hadid thyen “ligjet” e Dua Lipës kur u kapën “mat” duke u puthur, por Zayn Malik pse… (FOTO)

Ai dhe Gigi Hadid thyen “ligjet” e Dua Lipës kur u kapën “mat” duke u puthur, por Zayn Malik pse… (FOTO)

Pse kështu vallë?!

Gigi Hadid dhe Zayn Malik shokuan të gjithë fansat e tyre kur dhanë lajmin se i kanë dhënë fund marrëdhënies më shumë se 2-vjeçare. Por gjatë gjithë kësaj periudhe ka pasur shumë aludime se ata mund të jenë sërish bashkë, deri në momentin kur ata u kapën “mat” duke u puthur me shumë pasion. Pas këtij veprimi të gjithë ishin të bindur që Gigi dhe Zayn janë sërish bashkë. Modelja bukuroshe jo vetëm që e ndjek në Instagram Zayn-in, por edhe i pëlqen fotot apo videot që ai publikon në këtë rrjet social.