“ÇFARË NIVELI KEMI ARRITUR NË SHOQËRI”/ Dojna Mema bie pre e grabitjes (VIDEO) – AlpeGossip
“ÇFARË NIVELI KEMI ARRITUR NË SHOQËRI”/ Dojna Mema bie pre e grabitjes (VIDEO)

“ÇFARË NIVELI KEMI ARRITUR NË SHOQËRI”/ Dojna Mema bie pre e grabitjes (VIDEO)

Kjo e premte nuk ka qenë aspak dita e moderatores Dojna Mema! Me anë të një postimi në rrjete sociale, ajo ka treguar se ka rënë pre e grabitjes.

Dojna ka publikuar një video në Instastory për të treguar se dikush i ka vjedhur pasqyrën e makinës. Ajo shprehet se është i pabesueshëm niveli ku kemi arritur si shoqëri.

“Dhe siç thotë populli dita e mirë duket me mëngjes. Sa bukur. Nuk di domethënë në çfarë nivelesh kemi arritur si shoqëri”, dëgjohet të thotë moderatorja në video.

https://www.instagram.com/p/CEcBbPlDnFS/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again