Era dhe Nora Istrefi në bashkëpunim? Ja se çfarë po ndodh në studion muzikore të…(FOTO) – AlpeGossip
Era dhe Nora Istrefi në bashkëpunim? Ja se çfarë po ndodh në studion muzikore të…(FOTO)

Era dhe Nora Istrefi në bashkëpunim? Ja se çfarë po ndodh në studion muzikore të…(FOTO)

Vetëm pak ditë më parë të gjithë u ndjemë krenarë pasi u publikua kënga zyrtare e Kampionatit Botëror, e kënduar nga Era Istrefi, Will Smith e Nicky Jam, e punuar nga Diplo.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një foto e Era Istrefit dhe Norës të cilat janë shfaqur së bashku në studion muzikore të Mixey, njërit prej producentëve më të njohur në Kosovë.

Me të drejtë do të pyesni: “Motrat Istrefi po sjellin bashkëpunim muzikor?”

Mesa duket jo dhe Era e ka shoqëruar Norën në studio e Mixey, ku kjo e fundit po punon për këngën e re e cila pritet të lancohet së shpejti.

Le të shpesojmë që Nora të “godasi” përsëri me një hit të ri.