“TELAT E ZEMRËS”/ Era Rusi dhe Remzie Osmani sjellin këngën e re dhe do ju ngeli në mendje (VIDEO) – AlpeGossip
“TELAT E ZEMRËS”/ Era Rusi dhe Remzie Osmani sjellin këngën e re dhe do ju ngeli në mendje (VIDEO)

“TELAT E ZEMRËS”/ Era Rusi dhe Remzie Osmani sjellin këngën e re dhe do ju ngeli në mendje (VIDEO)

Duket se vera do na gjej me hit të cilat do ua bëjnë pushimet akoma dhe më të bukura.

Bashkpunimi më i fundit ka qenë dhe kënga e fundit e dy divave shqiptare si Era Rusi dhe Remzie Osmani me titullin: “Telat e Zemrës”.

Një këngë mjaftë ritmike dhe tërheqse.

Shijojeni!

Përgatiti: AlpeNews.al