“JE GAY”/ Flavio Qarri i kthehet të ftuarit në mes të emisionit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“JE GAY”/ Flavio Qarri i kthehet të ftuarit në mes të emisionit (FOTO+VIDEO)

“JE GAY”/ Flavio Qarri i kthehet të ftuarit në mes të emisionit (FOTO+VIDEO)

Laert Vasili ishte këtë të mërkurë i ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel. Ai ka treguar pse ka refuzuar të martohet deri më tani dhe është pyetur nga moderatorja se cilën nga vajzat e panelit do zgjidhte për grua.

Zgjedhja e tij i ka habitur të gjithë pasi ai është shprehur “Për gruan time do kisha zgjedhur Flavio Qarrin”. Moderatorja Shehu e ka pyetur rreth zgjedhjes së tij dhe në këtë moment Qarri ka ndërhyrë duke thënë “është gay”.

Më pas vetë Laerti ka treguar arsyet pse do zgjidhte Flavion. “Flavio nuk ka shpenzime, as për të bërë gjoksin me silikon, as buzët me silikon, bythët silikon dhe asgjë tjetër”, tha ai.